Adres:

Konya Organize Sanayi Bölgesi KOS Lojistik Merkezi Büyükkayacık OSB Mahallesi 402 Nolu Sokak No: 4A / 303 42280 Selçuklu Konya
Email :  info@satexlojistik.com

Sorunlarınız için ?

info@satexlojistik.com

Tel:

+90 (539) 635 22 22

Satex lojistik

Satex Uluslararası Lojistik Satex lojistikUluslararası Lojistik hizmetleri


  bilgi@satexlojistik.com


  info@satexlojistik.com


  +90 (539) 635 22 22

trarenfrdeitroru

Gümrükleme

Gümrükleme

  Uluslararası ticaret faaliyetleri bilindiği üzere ülkeler arasındaki gümrükler aracılığı ile gerçekleştirilmekte ve ticari faaliyetler buralarda belirli kontrollerden geçmektedir. Gümrükten kolaylıkla ürün geçirmek veya öyle istenildiği gibi hareket etmek mümkün değildir. Belirli prosedürler ve resmi işlemler bulunmakta ve bu tüm bu sürecinde profesyonel bir biçimde yürütülmesi gerekmektedir. Gümrükleme kavramının anlamı, yabancı ülkeler ile gerçekleştirilen ticari faaliyetlerde ürünlerin veya hizmetin ülkeye giriş ve çıkış işlemlerinde, devletler ile olan resmi işlemlerin yürütülmesi ve ilişkilerin doğru kurulmasıdır. Kısacası ihracat ve ithalat yapan kişiler için gümrükleme kavramı son derece önemlidir. Gümrükleme hizmeti kişilerin bireysel olarak yürütmekte zorlanacağı bir süreçtir. Çünkü her ülkenin gümrük uygulamaları ve resmi prosedürleri birbirinden farklıdır. Tüm bunlara hâkim olmak ve bu resmi süreci yönetmek için bizim gibi uluslararası nakliye ve lojistik hizmeti veren firmalardan destek almalısınız.
 
  Gümrükleme faaliyetleri son derece dikkat gerektiren bir hizmettir. Bu süreci alanında uzman ve prosedürlere tam olarak hâkim olan kişiler yürütmelidir. Sorunların yaşanmaması ve ticari faaliyetlerinizi sekteye uğramaması için, firma seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Satex Lojistik olarak, sunmuş olduğumuz gümrükleme hizmeti kapsamında, sorun yaşamamanızın garantisini verebilmekteyiz. 

Sosyal Medya Takip

Satex Uluslararası Lojistik.                                                     

Sosyal Medya Takip.